12
48
5,400המחיר אינו כולל מע"מ

העולם המקצועי מתקדם במהירות שיא בשנים האחרונות ואיתו הדרישה מאנשי המקצוע בתעשיית העיצוב וחווית המשתמש. אנו מאמינים באחריות משותפת בין מעצבים ומפתחים ביצירת מוצרים בעלי חווית משתמש מדהימה. לכן עלינו לשפר את התקשורת בין מעצבים ומפתחים על ידי הכרת עולם הפיתוח למעצבים (וגם ההפך נכון).
מעצבים ואנשי חווית משתמש המבינים את עולם הפיתוח מסוגלים לשפר גם את איכות העבודה שלהם וגם את היעילות תהליך יצירת המוצר המלא ולכן הם מבוקשים יותר בשוק העבודה.

בין השאר נלמד: לכתוב קוד מבוסס עיצוב, מתודולוגיות עבודה נכונות מול הפיתוח, שיטות עבודה מתקדמות, עבודה בסביבת agile וכמובן איך לעצב טוב יותר וחדשני יותר בהתבסס על היכולות הטכנולוגיות הכי מתקדמות.
אנחנו נעניק לכם כלים שיהפכו אתכם להיות אנשי מקצוע טובים, מוערכים וכמובן מבוקשים יותר.


תוכנית הלימודים


סילבוס להורדה
48
12
1700-2100
2

הערכים שמנחים אותנו


אנחנו קודם כל אנשי מקצוע

אנחנו מאמינים שמי שלא עובד במקצוע לא יכול ללמד. לכן, כל המרצים הם אנשי מקצוע מובילים עם ניסיון עשיר. לצד ההדרכות והליווי המקצועי אנחנו תמיד ממשיכים לעבוד על הפרויקטים המעניינם והחדשניים ביותר בשוק. בנוסף, אנחנו מעצבים ואנשי חווית משתמש - אנחנו מבינים את התלמידים שלנו ואת הדרישה מהם.

תשוקה להדרכה

 כדי ללמד לא מספיק להיות איש מקצוע מנוסה, צריך לדעת איך נכון להעביר את הידע וכמובן שתהיה תשוקה לתהליך הלימוד וההדרכה. העברת ידע היא המומחיות שלנו והיא מפתח חשוב להצלחת הבוגרים והתלמידים. כל המרצים שלנו בחרו ללמד מתוך האהבה שלהם לתהליך הלימוד ולהשפעה שיש להם על הצלחתם של הבוגרים שלנו.

התאמה לשוק העבודה בישראל

אנחנו לוקחים ברצינות את המטרות של התלמידים שלנו ועובדים קשה כדי להשיג אותן. לכן אנו בודקים באופן שוטף את הדרישות בשוק העבודה ודואגים להתאים את תוכנית הלימודים כך שתתן לבוגרים שלנו את היתרון הגדול ביותר.

ההתפתחות שלכם חשובה

תוכנית זו הוקמה במטרה לתת למעצבים ואנשי חווית משתמש אפשרות להמשיך להתקדם, ללמוד ולהתפתח מתוך התשוקה לעשות את מה שאנחנו עושים טוב יותר, ובאותה נשימה לדאוג חוסר ידע מקצועי לא יהיה חסם שיעצור אותם מלהשיג את המשרה או הפרויקטים הבאים.

דימה וישנבצקי

מנהל התוכנית

את שורת הקוד הראשונה שלי כתבתי כבר בגיל 12 ולא הפסקתי מאז.
התחלתי את הקריירה המקצועית שלי כמעצב אך מהר מאוד דווקה היכולת לפתח את העיצובים ולהפוך אותם למוצר אמיתי משכה אותי לעולם ה Front-End Development. הבנתי שזה התחום שאני רוצה להתמקד, בחיבור בין העיצוב לבין הפיתוח. היכולת שלי להבין עיצוב ואת תהליך העיצוב עוזרת לי להיות מפתח טוב ומדויק יותר. הרקע העיצובי שלי מאפשר לי להבין טוב את הקשיים בהליך הלמידה למעצבים ואת היתרונות לתהלכי העבודה והחשיבה שלהם.

היום, אני מרצה ויועץ ליזמים וסטארטאפים בשלבים השונים על תהליכי פיתוח נכונים. הצטרפתי ל-Create מתוך רצון להעשיר ולגדל את הדור הבא של אנשי המקצוע, לקבוע סטנדרטים בתחום ולהמשיך ולהעשיר את עצמי בחוויות שבין העיצוב לפיתוח.

 

תקציר תוכנית הלימודים

 • שיעורי בסיס
 • HTML
 • CSS - איך מעצבים תוכן
 • כלים מתקדמים ואנימציות
 • הקשר שבין העיצוב והפיתוח : הקדמה
 • סביבת פיתוח
 • ניהול גרסאות
 • הכרת השפה
 • סמנטיות
 • הכרת השפה
 • CSS3
 • עיצוב רספונסיבי
 •  

 • אנימציות ומיקרו אינטראקציות לשיפור חווית המשתמש
 • הקשר שבין העיצוב והפיתוח : הקדמה

  לפני שנכנס לתוך העולם המרתק של הפיתוח, אנחנו נדבר על תעשיית העיצוב ומה מצופה מאיתנו המעצבים של 2017, מהם סוגי הפרויקטים, כלים, מערכות השונות שנעבוד איתם. בנוסף נדבר על ההיסטוריה של האינטרנט, אנשי מפתח שכדאי להכיר, איך האינטרנט והדפדפנים השונים עובדים. מהם תחומי האחריות של html css javascript.

  סביבת פיתוח

  בחלק הזה נדבר על הכלים הבסיסיים שדרושים בשביל להתחיל לעבוד, למה אנחנו זקוקים לכל אחד מהם ואיך להשתמש בהם.
  IDE vs Text Editor vs Codepen Projects. לאחר מכן נכין את סביבת העבודה שלנו (codepen project) ונתחיל לעבוד.

  ניהול גרסאות

  כל מי שעבד אי פעם בסביבה עם מספר גורמים, במיוחד חברות סטארטאפ שזזות בקצב גבוה, יודע כמה קשה לנהל גרסאות של קבצי עיצוב. המצב הזה היה פעם נכון גם בעולם הפיתוח אך כאשר הוכרה שיטת ה version control system העולם נהיה פשוט יותר. בחלק הזה נדבר על העקרונות מאחורי הגישה ונכיר את github שהוא מאין רשת חברתית לקוד. נדבר על איך מעצבים שעובדים עם sketch כבר היום יכולים להשתמש בכלים דומים כדי לנהל נכון וביעילות את העיצובים שלהם.

  הכרת השפה

  HTML - השפה של האינטרנט. השפה בעצם מכילה את אבני הבניין הבסיסיות אותם אנחנו נותנים לדפדפן והוא יודע להציג אותם בצורה אותה אנחנו מכירים. זאת בעצם השפה (לא שפת תכנות) הראשונה שאנחנו צריכים להכיר.
  נכיר את המושגים השונים בשפה ונלמד איך לבנות את דף האינטרנט התקני הראשון שלנו.
  בנוסף נלמד מהם האלמנטים השונים וההגדרות שלהם.
  נלמד להשתמש נכון בקישורים, רשימות, תמונות, טפסים, טבלאות וכו׳
  נכיר את ה best practices של השפה.
  נלמד איך להפוך עיצוב למוצר עובד.
  ונדבר אפילו על איך השפה משפיע על קידום במנוע חיפוש.

  סמנטיות

  נכיר מהו אותו html5 שחולל מהפכה בעולם האינטרנט ואיך הוא בא להחליף את ה flash ״הישן והטוב״
  נלמד איך לכתוב קוד סמנטי וקריא יותר
  איך להחליט מהי התגית הנכונה לבחור לכל מיני מצבים שונים
  ונדבר על טעויות נפוצות ואיך לא ליפול בהם.

  הכרת השפה

  שפת CSS היא שפה משלימה ל HTML. רוב הנחיות העיצוב נכתבים ב CSS ומרוכזים בקובץ נפרד אליו קשורים כל קובצי ה HTML שבאתר. זאת על מנת לאפשר חלוקת כוחות בין התוכן והעיצוב.
  בחלק זה נלמד את תחביר השפה, את עקרונותיה ואת הכללים השונים לעיצוב.
  סלקטורים פשוטים ומורכבים
  נכסה את נושא הצבעים והרקעים
  טיפוגרפיה
  וכמובן איך לעמד את התכנים לפי העיצוב.

  CSS3

  התוספות החדשות שהגיע לשפה כחלק מהשדרוג הגדילו משמעותית את מאגר כלי העיצוב שלנו ב CSS.
  נלמד איך לייצר הצללות לטקסטים ואלמנטים
  מעברי צבע (gradients)
  אנימציות ומיקרו אנימציות.
  נלמד איך מוסיפים גופנים מיוחדים וגופני אייקונים
  נשתמש ב flexbox עבור סידור הlayout שלנו בצורה יותר יעילה
  נכיר את נושא התמיכה בדפדפנים - browser compatibility

  עיצוב רספונסיבי

  Responsive Design, או בתרגום חופשי "עיצוב תגובתי" היא גישה לעיצוב לאתרים שמטרתה לספק את חווית הצפייה האופטימלית למגוון כמה שיותר רחב של מכשירים, ליתר דיוק מסכים בגדלים שונים. דסקטופ, מובייל וטאבלטים.
  אתר אשר עוצב לפי עקרונות אלו הוא אתר אשר יתאים את התצוגה שלו לסביבת השימוש בו ויראה טוב בכל מכשיר וגודל מסך בו הוא יופיע, האלמנטים באתר יגיבו לגודל המסך בו הם מוצגים ויסתדרו בהתאם כדי לספק חוויה אופטימלית.
  נדבר על התיאוריה מאחורי הגישה והמוטיבציות השונות.
  נדבר על גישות שונות - mobile first vs desktop first
  נדבר על דפוסי עבודה שונים - media queries  - adaptive וכ׳ו

   

  אנימציות ומיקרו אינטראקציות לשיפור חווית המשתמש

  אחד השדרוגים שהגיעו עם CSS3 הוא היכולת להגדיר המעברים ואנימציות. מפתחי צד קדמי (Front-end) בקשו כבר המון זמן את היכולת לממש את האינטראקציות בעזרת HTML ו CSS, ללא שימוש בקוד נוסף ב javascript או מקורות חיצוניים כמו Flash. בעזרת transitions ב CSS3 אנחנו יכולים להגדיר שינויים בעיצוב של אלמנטים במקרה של state change. למשל במעבר עכבר או כשאשר אלמנט במצב focused. אנימציות ב CSS3 מאפשרות לנו לשנות את המראה וההתנהגות של אלמנטים בעזרת הגדרת keyframes. מעברים מאפשרים לנו לשנות את העיצוב ממצב אחד לשני.

  למי מיועדת התוכנית?

  מעצבים

  עם רקע בעיצוב (לימודים ו/או ניסיון). עצמאיים, מנהלי סטודיו, מעצבי מרקטינג, מעצבים בחברות פרויקטים, מוצר או מתחום הפרסום שמעוניינים להבין את עולם הפיתוח גם כדי לשפר את התקשורת עם המפתחים ולהגדיל את סיכויי הקבלה שלהם למקומות עבודה.

  מאפיינים

  שעובדים בחברות מוצר או פרויקטים שרוצים להבין איך ההחלטות שלהם משפיעות על פיתוח המוצר ואפילו ולהיות מסוגלים לבנות אב טיפוס אמיתי. מאפיינים שרוצים להגיש מועמדות לתפקידי ניהול מוצר.

  מנהלי מוצר

  שכבר עובדים בתעשייה (במוצר web) אך מתקשים לעבוד בצורה יעילה עם צוותי הפיתוח וצריכים את הידע בפיתוח צד קדמי שיגשר על הפער שיש להם היום.

  אנשים מיוחדים

  שפשוט עוד לא פגשנו ואולי יתאימו לתוכנית ולדרישות השוק. אבל צריך לפגוש אותם קודם ולהכיר.

  טכנולוגיות מפתח שנלמד בתוכנית

  post-image
  post-image
  post-image

  רוצים לפגוש אותנו ולהתייעץ בנוגע להתקדמות המקצועית שלכם?
  יש לכם שאלות נוספות?

  נשמח לשמוע על הרקע שלכם ולהבין טוב יותר ביחד מהם השלבים הבאים בהתפתחות המקצועית שלכם.
  במידה ויש לכם שאלה שעמוד זה לא ענה עליה - אנחנו פה, צרו איתנו קשר ואנחנו מבטיחים לחזור במהרה.

  במידה ותרצו ליצור איתנו קשר טלפונית - אתם מוזמנים להתקשר ל 054-7878384

  מה מצופה מהתלמידים שלנו?

  נוכחות

  תהליך הלימוד יהיה אינטנסיבי ומעניין ואנו מצפים מהתלמידים שיפנו את הזמן המתאים כדי להגיע לכל השיעורים והתרגולים.

  הגשות

  עקומת הלמידה שיצרנו מתבססת על קבלת פידבק תמידי ולכן אנו מצפים מהתלמידים להגיש את כל המטלות. המטלות תוכננו בקפידה והותאמו לעקומת למידה נכונה.

  מוטיבציה והשתתפות

  אנחנו מאוד אוהבים ללמד אנשים עם מוטיבציה גבוהה, כאלה שמבינים למה הם צריכים ללמוד ושיש להם מטרות מוגדרות מול העיניים. אנחנו גם מעודדים השתתפות ולמידה נוספת ומלווים את התלמידים שלנו בלימוד עצמי מעבר לתכני הקורס.

  לבטוח בנו

  התהליך לא תמיד יהיה קל אבל אנחנו עבדנו קשה כדי לייצר סביבה בטוחה, נעימה ואפקטיבית. אם תתנו בנו אמון מלא אנחנו מבטיחים שלא נאכזב אתכם.

  uxfed-%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%92%d7%93%d7%95%d7%9c%d7%94

  הבנה מעמיקה בפיתוח מעניקה יתרון בחיפוש עבודה כמעט בכל חברה רצינית בישראל. ההבנה מאפשרת לנו לייצר מוצרים טובים יותר ולנהל תהליך תקשורתי ויעיל מול אנשי הפיתוח.

   

   
   

  שתף באמצעות: