לאחר שנים של הכשרת אנשי מקצוע מובילים בתעשייה, החלטנו להקים את Create - בית ספר ללימוד היצירה הדיגיטלית. אנו מתמקדים בתחומי אפיון חווית משתמש, ניהול מוצר, עיצוב דיגיטלי ופיתוח. סביב בית הספר הקמנו סביבת תמיכה ייחודית הכוללת מסלולי התמחות, מרכז קריירה, כנסים מקצועיים, מתן שירותים לסטארטאפים חממות ותאגידים, וזרוע השקעות בחברות Pre seed.

כחלק מהקמת Create ביקרנו בבתי הספר הכי מעניינים בעולם, והוספנו את מה שלמדנו שם לניסיון המקצועי והניהולי שצברנו בתעשייה. לאחר מכן רתמנו אנשי מקצוע מחברות מוצר מעולות, בכדי להקים תכניות לימוד והכשרה שיקנו לתלמידים את היכולת והנסיון להשתלב בתעשייה ולהשיג את המטרות המקצועיות שלהם.

about-p1

האנשים מאחורי המותג

הערכים שמנחים אותנו


הערכים שלנו עומדים בלב העשייה. הם מנחים אותנו בהקמה של כל תכנית לימוד, בליווי מקצועי מול לקוחות, בהשקעה שאנחנו מקדישים לתלמידים שלנו ובשירות שאנו נותנים להם.


אחריות מקצועית ואישית

אנו מאמינים שהדרך הנכונה להעצים תלמידים היא לקחת אחריות מקצועית ואישית מלאה על ההתפתחות המקצועית ועקומת הלמידה. אנו מקפידים לבחור נכון את התלמידים כדי לייצר כיתה אורגנית ברמה המתאימה, להגדיר מטרות אישיות ביחד עם כל תלמיד בתחילת תהליך הלימוד ולעבוד עם כל תלמיד באופן אישי כדי להגיע לתוצאות אופטימליות והשגת מטרות. בכל תוכנית לימוד יש מנהל מקצועי שאחראי על עקומת הלימוד של כל תלמיד, אנחנו לא מאמינים בתוכניות עם מספר גדול של מרצים מתחלפים. בנוסף, אנו משקיעים המון בליווי התלמידים ובבניית תוכנית עם עקומת לימוד נכונה.

חדשנות

אנו קודם כל אנשי מקצוע מובילים בתעשייה. כאלו שמשקיעים המון כדי להישאר מעודכנים ורלוונטיים בשוק שמתפתח ומשתנה בכל רגע. התלמידים והבוגרים שלנו נהנים מהעבודה הקשה שלנו וממשיכים להתעדכן דרכנו כל הזמן, בין אם באירועים פרטיים שאנו מארגנים רק להם ובין אם בשיעורים שמתעדכנים באופן קבוע - הכל כדי להבטיח שאנו מכשירים אנשי מקצוע מעודכנים שיובילו את השוק בישראל.

מקצוענות

תוכניות הלימוד שלנו מכוונות לקצה העליון של התחום בארץ ובעולם ולשם מכוון הסטנדרט הגבוה של התרגילים והפרויקטים שתקבלו במהלכן.

מקצוענות היא ערך שאנחנו דורשים מעצמנו בכל יום, ושחשוב לנו להעביר הלאה לתלמידים וללקוחות שלנו. אנו לא רק מלמדים את התיאוריה, התלמידים מצופים ללמוד מקצוענות מהי תוך כדי עבודה. הם לומדים כיצד להציג עבודות, לנהל פגישות, לבנות תהליכי עבודה בצורה נכונה וגם איך להיתפס כאיש מקצוע בתעשייה ואל מול הלקוחות ואנשי הצוות שיעבדו איתם.

השגת מטרות

הדבר החשוב לנו ביותר הוא שהתלמידים שלנו ישיגו את המטרות שלהם. ולכן אנו עושים מאמצים רבים לפני, במהלך ואחרי התוכניות הלימוד בכדי להשיג את המטרות. בין אם זה השתלבות בתעשייה, הגדלת העסק (לפרילנסרים), מעבר לתפקיד טוב יותר או הגדלת ההכנסה. את המטרות אנחנו מגדירים יחד בתחילת התהליך ועובדים קשה בכדי להשיגן. אין דבר נוראי יותר בשבילנו מתלמיד שלא משיג את המטרות שהגדרנו ביחד.

השותפים שלנו למסע

post-image
post-image
post-image

הניסיון שלנו ייחודי, מגוון ומורכב מעבודה על מאות פרויקטים בחברות שליווינו, ייסדנו וניהלנו

מאות פרויקטי מוצר וחווית משתמש בארץ ובחו"ל עם דגש על אופטימיזציה והשגת מטרות

גיוס, ניהול והכשרת מאות אנשי מקצוע לצוותי אפיון עיצוב ומוצר (Netcraft, Wix, Comigo)

הכשרת מאות תלמידים שנקלטו ועובדים בתעשייה

ניסיון משמעותי בהקמת תכניות לימודים בתחום. Create היא האקדמיה המקצועית השניה שאנו מקימים, את האקדמיה הראשונה הקמנו במסגרת תפקידנו בתור מנכ״לי חברת Netcraft, שם יצרנו וניהלנו את Netcraft Academy

ניהול Wix Academy - יחידת לימודים חדשנית על פי המודל של facebook bootcamp ו - twitter university

החזקנו בתפקידי ניהול בכירים בחברות מוצר מובילות בעולם

 

 
 

שתף באמצעות: