4
16
2,400המחיר אינו כולל מע"מ

Sketch נחשבת היום לתוכנת העיצוב המובילה בקרב מעצבי חווית משתמש בעולם. כמעצבים בנשמה, אנחנו מעריכים עד אין קץ את מגוון הבעיות שהיא פותרת בתהליכי העבודה שלנו ואת המהפכה שהיא יצרה  בתחום. אחד הכאבים שלנו כמעצבים הוא העבודה מול המפתחים האחראים על מימוש העיצובים שלנו. בדיוק בנקודה זו, נכנס הניסיון של צוות המרצים שלנו כמעצבי חווית משתמש בחברות הטובות בשוק. 

נלמד כיצד לעבוד בצורה נכונה בסביבת העבודה המלאה, ננחה אתכם כיצד נכון לעבוד בשיתוף פעולה עם מפתחים ונעמיק בפיצ'רים ובפלאגינים הטובים ביותר בשוק. בסיום הלימודים תוכלו לייצר מוצר ברמה הגבוהה ביותר ולחסוך זמן עבודה יקר.


תוכנית הלימודים


סילבוס להורדה
16
4
1700-2100
1

רונית קליין

מעצבת בכירה facebook

עיצוב בעיני חוצה זמן ומרחב. יש לו את הכח להניע משהו בלב. אני מאמינה שעיצוב יכול ומשפיע על העולם, על אנשים.
העיצוב הדיגיטלי ועולם היזמות כבשו אותי בקסמם ובזה אני עוסקת בשנים האחרונות. אני נפעמת כל פעם מחדש מטיפוגרפיה מוקפדת, מתרגשת מעיצוב ממשקים חדשניים וחוקרת טרנדים. מובילה מעצבים למקומות גבוהים. התשוקה הגדולה שלי לעיצוב וחינוך לעיצוב הובילו אותי לייסד בית ספר לעיצוב דיגיטלי ששם דגש על חדשנות ואיכות.

הניסיון וההתמחות המקצועית שלי כוללים פיתוח זהות מותגית למוצרים דיגיטליים, ניהול קריאייטיב בחברות סטארט אפ, גיוס והכשרת צוותי עיצוב, ניהול עיצוב מול משקיעי הון סיכון פרטיים בארץ ובחו"ל והובלה של פרויקטים על פלטפורמות מגוונות.

פדריקו דיין

מאפיין, מעצב ומרצה לעיצוב ממשק וחוויית משתמש

מתמחה בעיצוב ממשק וחוויית משתמש, הקריירה שלו כוללת ניהול סטודיו עצמאי, עבודה מול סטארטאפים, לקוחות Enterprise וחברות מוצר. במקביל מרצה מנוסה לעיצוב ממשק וחוויית משתמש. בעברו מעצב חוויית משתמש ב- Wix, מעצב ממשק ב- Netcraft ומרצה לחוויית משתמש ועיצוב ממשקים ב- Studio 6B. בין היתר הקים את קהילת המעצבים Behance Israel בארץ.

תקציר תוכנית הלימודים

 • מבוא ועקרונות בסיס
 •  מתודולוגיה וכלים מתקדמים
 • הרחבת סביבת העבודה
 • לעבוד נכון
 • הכרות עם ממשק העבודה והגדרות התוכנה
 • אזורי העבודה הראשיים
 • עבודה עם אייקונים וסמלים גרפיים
 • שיטות עבודה לפרויקט מרובה מסכים
 • תוספים ואפליקציות חשובות המתממשקות ל- Sketch
 • טיפים, טריקים ומקורות המידע הכי שווים
 • הגשת תרגיל מסכם
 • הכרות עם ממשק העבודה והגדרות התוכנה

  נכיר בקצרה את צוות המרצים שינחה אתכם אישית במהלך הקורס ונתאם ציפיות לגבי מה נדרש כדי להפיק את המקסימום מהקורס. לאחר מכן, נצלול לתוך ממשק העבודה של Sketch ונלמד איך להגדיר אותו בצורה נכונה כמשתמשים בפעם הראשונה. נעבור על האזורים השונים בממשק, נבין את תפקידם עבורינו כמעצבים ונתרגל התמצאות ראשונית בתוכנה.

  אזורי העבודה הראשיים

  לאחר ההיכרות הראשונית עם הממשק, נסקור ונכיר לעומק את פונקציות העבודה המרכזיות של Sketch, כמו למשל, אזור ניהול השכבות, הקנבס - משטח עבודה אינסופי ועבודה עם האינספקטור. נבין לעומק ונתרגל את ההבדלים בין עמודים ובין משטחי יצירה ונכיר טמפלייטים מצוינים שכבר כלולים בתוך התוכנה ויכולים לקצר עבורינו את תהליכי העיצוב. לסיום הנושא, נלמד לעבוד נכון עם הגריד והלייאאוט, נלמד לנהל בצורה יעילה את פלטת הצבעים שלנו ונלמד כלים המציעים עבודה נכונה עם טיפוגרפיה. בשיעור זה נלמד לשלוט בכל הכלים הבסיסיים החיוניים לכל פרויקט עיצובי.

  עבודה עם אייקונים וסמלים גרפיים

  עבודה עם סמלים גרפיים היא חלק יומיומי מעבודת המעצב, שדורשת מאיתנו לא מעט זמן. כדי לחסוך בזמן, נלמד כיצד ניתן לייצר צורה פשוטה הבנויה מצורות מורכבות, כך שבכל פעם שנרצה לערוך אותה, היא תתעדכן אוטומטית באופן רוחבי בכל מסכי הפרויקט. נלמד כיצד לשתול סימן גרפי בתוך סימן גרפי אחר (Nesting) ,דבר שיקל עלינו לייצר התנהגויות דינאמיות בקלות בממשק שלנו. בנוסף, ניגע גם בעולם הצורות הוקטוריות ונלמד כיצד לערוך צורות ולהגדיר סגנונות (Styles).

  שיטות עבודה לפרויקט מרובה מסכים

  בשיעור זה נלמד איך עובדים על פרוייקט מרובה מסכים בצורה נכונה.
  נתרגל כלים כמו משטחי יצירה, עמודים, שכבות, סמלים ועוד. בנוסף, נעבוד עם כלים שיאפשרו לנו לבדוק את העיצוב שלנו על המכשיר הנייד ונלמד לייצא עיצובים וחיתוכים בשיטה מהירה לרזולוציות שונות. אחד האתגרים שלנו, המעצבים, הוא העבודה מול המפתחים האחראים על מימוש העיצובים שלנו. לכן חשוב שנלמד איך מעבירים תוצרים בצורה נכונה למפתחים בשימוש באפליקציית Zeplin ו - Inspect המאפשרים יצירה של StyleGuide איכותי ומסודר. כל אלו יאפשרו לנו להקדיש את מירב הזמן לעיצוב נטו.

  תוספים ואפליקציות חשובות המתממשקות ל- Sketch

  אחד היתרונות האדירים של Sketch הוא ה - Marketplace המעולה של פלאגינים ותוספים יעודיים עבור התוכנה. חשוב שנלמד איך לארגן נכון את סביבת העבודה שלנו כמעצבים, באילו פלאגינים מומלץ להיעזר בכל שלב וכיצד להתעדכן בכל מה שחדש בסביבת העיצוב של Sketch.

  טיפים, טריקים ומקורות המידע הכי שווים

  אחרי אלפי שעות עבודה עם Sketch צברנו המון טיפים, קיצורי דרך ושיטות עבודה שמוציאים את המקסימום מהתוכנה ומסביבת הפלגאינים שלה. בנוסף, יצרנו עבורכם מרכז מידע שכולל את המקורות הטובים ביותר בכדי להישאר מעודכנים בעולם שממשיך להתפתח כל הזמן.

  הגשת תרגיל מסכם

  משימת הסיום של הקורס תכלול פרויקט מסכם אחד אשר כולל בתוכו יישום של כל החומר הנלמד. לכל פרויקט נקדיש זמן להערות אחרונות ושיפורים, כדי לוודא שאתם שולטים בתוכנה ובסביבת העיצוב שלה. נסכם את כלל היתרונות ושיטות העבודה שלמדנו, נענה על שאלות אחרונות ונחלק את תעודת הקורס.

  paragraph-1333

  המורים מעולים, העברת התכנים לעניין, היחס אישי ועוזרים בכל דבר ובכל שאלה ובקשה. מומלץ לכל מי שרוצה לשפר את החיים המקצועיים שלו, את צורת העבודה מול המתכנתים ולקצר זמני עבודה באופן משמעותי בתהליך העיצוב הדיגיטל.

  אלכסנדרה יוסילביץ׳

  מעצבת ב-Alex smart design

  היתרונות בשימוש בסקצ׳

  פתרון אופטימלי ומדויק לפרויקטים עיצוביים הכוללים עשרות רבות של מסכים והתנהגויות מורכבות

  הסביבה תוכננה ופותחה מראש ככלי עבודה שקהל היעד שלו הוא מעצבי חווית משתמש בסביבה דיגיטלית

  סביבת העבודה כוללת התממשקות לפלאגינים המעצימים את התוכנה, את יתרונותיה ומשפרים משמעותית את תהליך העבודה

  דרישות סף למועמדים לקורס

  מחשב Mac נייד, לשימוש במהלך הקורס

  ידע בביצוע באחת התוכנות בעיצוב ממשקים. מומלץ ידע ב - Photoshop או Illustrator

  זמינות לביצוע מטלות בית כ-4-3 שעות בשבוע, מעבר לשעות שיעור

  הבוגרים מספרים

  ממליצה בחום על קורס סקצ׳ ב - create. אין פיצ׳ר קיים שלא למדנו, או כזה שבדיוק שוחרר או עודכן. למדנו גם על כל האפליקציות שמתממשקות לסקצ׳ ועוזרות לעבודה הרבה יותר קלה ונוחה מול המפתחים. היום אני הרבה פחות חוששת שהעיצוב יתפקשש בפיתוח וממתח מיותר מול המפתח. רונית ופדה היו זמינים לשאלות ולייעוץ תוך כדי ואחרי הקורס ונתנו הרגשה שבאמת איכפת.

  נופר דסקל

  סטודיו נופר דסקל - בעלים ומעצבת

  את פוטושופ האהובה אני מכירה מגיל 15. התוכנה הזו ליוותה אותי רוב חיי, ולא הצלחתי לדמיין לה מחליפה. כמובן שעל אף יתרונותיה הרבים זיהיתי בקלות את החסרונות הבולטים: התוכנה כבדה, יש פעולות שמקריסות אותה (במיוחד כשמדובר בקובץ גדול), ריבוי השכבות והקומפוזיציות גורם לה להיות איטית מרגע לרגע. הגעתי לקורס הססנית. אני לא אוהבת ללמוד תוכנות בלימוד פרונטלי, וכמובן שלא פשוט להחליף הרגלים של שנים. השיעורים בcreate היו מצוינים. הם לימדו אותנו איך לגשת לsketch בהדרגה, תוך כדי שהם מודעים לכך שרבים מאיתנו מורגלים כבר לפוטושופ. הם חשפו אותנו מידי שיעור לנושא אחר בתוכנה, ובכך גרמו לנו לא לחשוש לגשת לגישת עבודה חדשה. אני מרוצה מאוד מהקורס, וממליצה בחום לכל שמרני הפוטושופ לעבור לsketch !
  טלי ורניק

  UI Designer @ MyHeritage

  הגעתי לקורס סקצ' בציפייה רבה לאחר שראיתי המון התלהבות סביב התוכנה בהרבה קבוצות עיצוב בפייסבוק. הציפייה אכן השתלמה. הקורס בהדרכתו של פדריקו היה מאוד מעניין ומקיף. פדריקו לא מוותר על כל החידושים והכלים שיעשו את חיינו קלים. כל הצוות תמיד זמין ונכון לעזור. ממליצה מאוד.
  עדי חיון

  מעצבת חווית משתמש, מטריקס

  מי שמצליח לגרום לי ליהנות מלימוד תוכנה, הוא מורה טוב. קורס sketch גרם לי לחשוב שאולי אני לא כזה תוכנופוב (שזה טכנופוב של תוכנות) כמו שתמיד חשבתי... הקורס בנוי מצוין, ידידותי למשתמש ומועבר במקצועיות, אבל גם עם הרבה passion. הם ממש אוהבים שם ב-create את מה שהם מלמדים.
  אורן ורמוס

  מעצב עצמאי

  אני והשותפה העסקית שלי לקחנו את קורס Sketch בבית הספר Create וסיימנו לאחרונה. התוכנה עצמה עושה פלאים כך לא תרצו לחזור לפוטושופ יותר.
  מבחינת בית הספר והצוות עצמו - המורים מעולים, האנשים מדהימים, העברת התכנים לעניין, היחס אישי ועוזרים בכל דבר ובכל שאלה ובקשה.
  מומלץ לכל מי שרוצה ומעוניין לשפר את החיים המקצועיים שלו, את צורת העבודה מול המתכנתים ולקצר זמני עבודה באופן משמעותי בכל מה שקשור לעיצוב בעולם הדיגיטל (עיצוב אתרים, אפליקציות, דאשבורדים וכדומה)

   אפילו התחלנו לעבוד על פרוייקט אמיתי עוד מאמצע הקורס ועכשיו כל פרוייקט חדש שקשור לדיגיטל - רק Sketch! ממליצה בחום! - יוסילביץ׳ אלכסנדרה, מעצבת

  אלכסנדרה יוסילביץ׳

  מעצבת ב-Alex smart design

  קורס סקץ' ב- create בראשות רונית קליין ופדריקו המעולים ולא פחות חשוב המקסימים, הוא גם חוויה מרעננת וכיפית וגם הדבר הכי נכון שכל מעצב חייב לעצמו, במיוחד במקום כמו create שנותן את המקסימום ויותר בכל מה שקשור למקצועיות ויחס. מומלץ.
  גל זכאי

  מעצב חווית משתמש

  אנחנו הנציגים הרשמיים של סקצ׳ בישראל - וזה אומר שהתלמידים שלנו מקבלים הנחות והטבות

  כל הבוגרים של הקורס מקבלים הנחה משמעותית לקניית התוכנה וכן רשיונות מלאים והטבות נוספות לכל התוספים.

   

   

  בשיתוף פעולה עם

  post-image
  post-image
  post-image
  post-image
  post-image

  רוצים לשמוע עוד על Sketch ?
  יש לכם שאלות נוספות?

  נשמח לשמוע על הרקע שלכם ולהבין טוב יותר ביחד מהם השלבים הבאים בהתפתחות המקצועית שלכם.
  במידה ויש לכם שאלה שעמוד זה לא ענה עליה - אנחנו פה, צרו איתנו קשר ואנחנו מבטיחים לחזור במהרה.

   

   
   

  שתף באמצעות: